Зустрічайте оновлений Schwalbe Smart Sam та Schwalbe Smart Sam Plus.

Smart Sam — це не просто покришка, яку варто придбати, це те, що потрібно кожному МТВ-велосипедисту: надійність, 100% зчеплення з більшістю поверхонь, прекрасний накат та прославлені на весь світ антипрокольні якості компанії Schwalbe.

Історія покришки починається з 2006 року. В 2012 році виходить оновлена покришка з білою стрічкою на бокових шипах, яка сподобалася своїм дизайном та характеристиками багатьом велосипедистам.

У 2013 році випускається посилена версія Smart Sam Plus з 3 мм захистом GreenGuard, яка стала хітом свого часу.

В цьому році (2017) вперше за свою 11-річну історію моделі Smart Sam, компанія Schwalbe змінила протектор, який забезпечить більш контрольоване керування велосипедом, зчеплення з дорогою та зробить накат неймовірним. Також додалася нова покришка в розмірі 27.5+ (650В), це ж стосується версії Plus.

Покришка Smart Sam Plus також трансформувалася, вона має більш агресивний вигляд та доступна для електровелосипедів (E-Bike Ready 50). Також варто сказати декілька слів про антипрокольні якості: всі покришки(Smart Sam Plus) мають захист з серії GreenGuard — це 6 рівень захисту з 7 можливих.

 

Оновлена гума 2017 року доступна у розмірах:

Schwalbe Smart Sam

Schwalbe Smart Sam Plus