Про бренд

     Велосипедна історія сім’ї Bohle бере свій початок у 1906 році. 1922 батько родоначальника компанії Schwalbe Ralf Bohle, заснував своє перше підприємство з виробництва велосипедів та компонентів. 1955 рік: у 20ти річному віці, вже відомий бізнесмен, Ralf Bohle показав свої неабиякі здібності у підприємництві, самостійно спроектувавши бюджетні велосипеди, які дуже сподобалися німцям, згодом, компанія «Bohle» почала експортувати свої велосипеди по всьому світі. Починаючи з 70-х років, Ralf Bohle почав тісну співпрацю зі своїми корейськими партнерами, яка переросла в міжнародну корпорацію Schwalbe. Успіх бізнесових рішень полягав не тільки у наполегливості та сміливих рішеннях, а й у відношенні до своїх співробітників, до яких він ставився, як до своєї другої сім’ї  ці стосунки принесли свої плоди у розвитку компанії.

     Успіх Ralf Bohle почався одразу ж після підписання договору про співпрацю з компанією «Swallow» у 1973 році. З цього моменту дві сім’ї (Bohle і Hunga) об’єдналися в одну величезну міжнародну корпорацію. Ralf Bohle знав, що виробники велосипедної гуми не слідкують за якістю своїх виробів, тому вирішив поставити акцент на надійність своєї продукції. Це правило діє і по сьогоднішній день. Кожного року, починаючи з 1973, компанія розробляє нові технології виробництва, та виготовляє ще не бачені моделі велосипедної гуми, також Schwalbe не забуває про свої «хіти», тому завжди вдосконалює попередню продукцію. Це прагнення до досконалого асортименту допомогло корпорації утримати та розширювати свою клієнтську базу по всьому світі. Назва велосипедного гіганта запозичена у маленького корейського бренду «Swallow». «Swallow» (українською – ластівка) у Кореї символізує: швидкість, легкість, безтурботність, свободу та впевненість. Ці терміни симпатизували Ralfе Bohle, тому він запозичив у своїх друзів назву «Swallow» та переклав її на німецьку мову - так ми і отримали нинішнє ім’я корпорації - Schwalbe.

     Schwalbe з першого дня займалася виключно велосипедною гумою і тільки для своєї компанії, тому успіх був закономірний.  У 1999 році Ralf Bohle передав «кермо» компанії своєму сину Frank Bohle, це вже 3 покоління сім’ї Bohle, яке керує компанією. 2010 рік став трагічним для компанії, пішов з життя родоначальник велосипедного гіганта Schwalbe - Ralf Bohle на 75 році свого життя.

     Сьогодні Schwalbe - найбільший виробник велосипедної гуми у світі. На рахунку компанії у 1973 році було 2 заводи у Кореї, але вже у 1990 році все виробництво перенесли на Тайвань, на одне з найбільших підприємств у даному регіоні . На підприємстві працює більше 3000 робітників, а масштаби потужностей виробництва вражають. Однак, як і сто років тому, штаб-квартира знаходиться в Німеччині, а комерційні офіси компанії розміщені у 50 країнах по всьому світі. Всі розробки та тести проходять в рідному місті Ralf Bohle – Bergneustadt. Перш ніж попасти на конвеєр, кожна покришка тестується у всіх можливих умовах та проїжджає більше 10 тисяч кілометрів на різноманітних ґрунтах та дорогах. Тільки після позитивних оцінок усіх тестів, гуму направляють на випробування прорайдерам компанії для незалежної оцінки остаточного зразка.

 

     Нині асортимент компанії складається з десятків різноманітних моделей покришок та камер, величезного вибору устаткування для безкамерних коліс та всіх можливих аксесуарів для догляду за гумою. Компанія підтримує талановитих спортсменів та спонсорує декілька велосипедних команд. Також Schwalbe надає допомогу у організації спортивних подій. Корпорація займається благодійністю від імені свого родоначальника Ralf Bohle, який створив молодіжну тенісну команду та декілька спортивних споруд для спортивної молоді.