Table Top розроблявся в 2008 році разом з відомим німецьким фрірайдером Тімо Прітцелем для тренувань на ґрунтобанах та на памп-треках. Це специфічна гума для обмежених умов використання. Стихія Table Top — сухі укатані поверхні, які вимагають високого тиску в колесах. Існує три версії: дві для 26-дюймового колеса та одна для 24-дюймового. Серед 26-дюймових можна вибрати фолдингову (складана з кевларовим кортом) або звичайну, при чому різниця у вазі складатиме всього 65 грамів. Складана важить близько 580 грамів, що робить Table Top однією з найлегших покришок для екстремального катання в індустрії. Для любителів стильних речей Schwalbe пропонує Table Top з бежевими боковинами. 24-дюймова гума має сталевий каркас.

Головною "фішкою" Table Top — це неймовірний накат. На прямих ділянках колесо обертається без такого явного опору, який добре відчувається на злій гумі. Накачана до 50 PSI (3.5 атм) колесо має ідеально круглий профіль. Велосипед тримається в швидкісному повороті, немов на рейках і перекладення з боку на бік який не викликає втрати керованості.

Ширина покришки (2,25") на перший погляд може комусь здатися компромісом, але насправді на твердому сухому ґрунті не обов'язково мати подушки завширшки 2,4 дюйми. Багато райдерів віддають перевагу Schwalbe над пропозиціями конкурентів саме через меншу ширину та видатну якість продукції.Чіпкий компаунд добре працює при різкому гальмуванні і при цьому витримано розумний баланс: покришка не стирається через місяць агресивного катання.

Обираючи Table Top, ви маєте повністю усвідомлювати, для чого (для кого) вона створена. Так, маючи тонкі бокові стінки, покришка не любить низького тиску; низенькі ґрунтозачепи майже не працюють на мокрому ґрунті. Поєднайте ці два фактори: тонкі стінки на пухкому ґрунті будуть заминатися в момент різкого прискорення, гальмування та в поворотах, деформуючи внутрішній каркас шини. Підйом вгору супроводжуватиметься прослизанням заднього колеса. Згадайте про ці обмеження перед виїздом в екстрим-парк в погану погоду, щоб уникнути неприємних ситуацій.

Ми раді, що німецький бренд продовжує створювати покришки для вузькоспеціалізованого використання. Універсальні речі в особливих випадках рідко працюють добре. Такі випадки вимагають особливого підходу. Table Top саме такий: особливий виріб для формату, в якому Schwalbe мало рівних.