Durano — це найбільш популярна покришка Schwalbe серед рандоннерів. Якщо ви цінуєте здібність проїжджати тисячі кілометрів без проколів, міцність, зчеплення за будь-яких умов та витривалість, Durano — ваш вибір. Ми презентуємо існуючі версії Durano Plus та Durano DD, а також запускаємо нову модель Durano E — новітній додаток до сімейства, створений спеціально для власників спортивних велосипедів.


Нова Durano отримала повністю новий протектор та скинула 10 грамів ваги. Унікальні властивості, зокрема надзвичайна довговічність, залишаються на звичному високому рівні. Подвійний компаунд гарантує оптимальне зчеплення навіть на вологій дорозі взимку. Захист RaceGuard з подвійним прошарком нейлону забезпечує вже доведений високий рівень захисту для всіх покришок спортивного призначення.


Durano Plus — це модель, оптимізована для максимального захисту від проколів. Шар захисту SmartGuard зроблено з еластичного каучука. Він може й не такий товстий, як у моделі Marathon Plus, тим не менш, перевершує будь-які інші антипрокольні технології для гоночних покришок. За думкою Пітера Крішіо, менеджера Schwalbe, це найзахищеніша гоночна покришка у світі.


DD означає Double Defense ("подвійний захист"). На додаток до шару захисту RaceGuard, прошарок матерії Snakeskin на плечах та боковинах посилює ці зони, не збільшуючи кардинальним чином вагу покришки. Тепер однониткова тканина використовується для покращення стійкості порізам та так званим "зміїним укусам".

Durano E — версія для спортивних електробайків до 50 км/год. Покришка отримала дозвіл ECE-R 75, який встановлює вимоги до електротранспорту в Європі. Покришка доступна у двох версіях.

 


Як і завжди, будь-які версії Schwalbe Durano пропонуються у фолдинговому виконанні та зі звичайним сталевим кордом. Кевларовий корд дозволяє зекономити до 70 грамів ваги.