Нарешті і ми дочекалися новеньких покришок з інноваційним компаундом ADDIX від компанії Schwalbe .

 

Чим же все таки відрізняється ADDIX від інших компаундів? 

 

 

Оновлене сімейство покришок складається з чотирьох компаундів: Speed, Speedgrip, Soft та Ultra Soft. Speed (червоний колір) замінює кантрійний PaceStar, покращуючи показники накату на 10%, амортизацію на 5%, зчеплення з поверхнею на 15% та довговічність покришки на 25%.

Speedgrip (блакитний колір) також замінює PaceStar, проте на відміну від червоного Speed, покриває значно більший діапазон використань і підійде для трейлів та олл-маунтін. В порівнянні з PaceStar амортизація покращилася на 15%, на 35% покращено зчеплення, та на неймовірні 62% подовжено експлуатаційний строк експлуатації. Лише у показнику накату — Speedgrip втрачає 6%.

Soft (помаранчевий) стане мостом для багатьох дисциплін від трейлів до ДХ. Накат в порівнянні з TrailStar збільшився на 20%, амортизаційні властивості — на 4%, зчеплення зміцніло на 12% й строк експлуатації збільшився майже вполовину — на 49%.

Ultra Soft (фіолетовий) замінює даунхільний компаунд VertStar, відомий за свою м'якість та вражаючу "зубатість". Поліпшено накат на 10%, компаунд пом'якшився на 5%, а зчеплення на 6% покращено. Довговічність збільшено на 12%.

 

У вас є чудова нагода спробувати покришки з оновленим компаундом вже зараз.

Зі списком наших дилерів ви можете ознайомитися по наступному посиланню.