Nobby Nic Snakeskin TL Easy має кремезний вигляд і чіпляється за поверхню відповідно до своєї брутальної зовнішності. Він міцний, легкий та готовий до безкамерного використання. 
З моменту появи, каркас Evolution Snakeskin завжди був дуже легким, гнучким і досить стійким до порізів боковин, а зараз пропонується ще й у версії Double Defence з допоміжним антипрокольним шаром під протектором. Додайте сюди можливість безкамерного використання — і ви захищені від більшості небезпек на своєму шляху.
 
Є можливість вибрати між двома компаундами. Один м'який і чіпкий — називається TrailStar, а інший — PaceStar, він жорсткіший і підійде краще для сухої погоди. Дуже гарна ідея використовувати їх, як на передньому так і на задньому колесі відповідно.


Комбінація м'якого компаунду і спеціального малюнку протектору забезпечують надійне зчеплення на пухкому ґрунті. Коли дощить, можна сміливо закладати гострі кути в поворотах і покришки будуть вести себе передбачувано і впевнено. В суху погоду на сипучій поверхні Nobby Nic також показує себе з найкращої сторони.


 
Nobby Nic має крутий накат, що досить несподівано, беручи до уваги його брутальний вигляд. На цих покришках ви будете нестись по трейлу зі свистом у вухах не боячись втратити зчеплення в будь-яких погодних умовах. Проте ця впевненість не дається просто так — покришки Nobby Nic Snakeskin TL Easy коштують досить не дешево. Scwalbe пропонує їх в розмірах 2,25, 2,35, 2,6, 2,8 і 3,0 дюйми завширшки для всіх трьох розмірів коліс — 559, 584 і 622 мм(26, 27,5 та 29 дюймів).