Schwalbe Marathon GT 365: всесезонний Marathon.

     Надійно дістатися від пункту А до пункту Б можна незважаючи на погодні умови: для того, щоб ви могли робити це, Schwalbe випустила нову всесезонну покришку Marathon GT 365 з універсальним компаундом і захистом DualGuard. 

     З цими покришками час для катання — будь-коли. Міські велосипедисти, комп’ютери і ентузіасти, яких не зупиняє вітер, дощ чи будь-які інші погодні умови, можуть почуватись впевнено на Marathon GT 365. Серйозний вигляд протектору надає впевненості в найсуворішу погоду і навіть в невеликий снігопад — дякуючи багатьом аква каналам. Центральний ряд оперізує всю окружність покришки і забезпечує чудовий накат.

     Великі ґрунтозацепи на боках і відкрита нарізка протектору забезпечують гарне зчеплення з поверхнею на бездоріжжі.

     Schwalbe розробила новий гумовий компаунд для всесезонного катання, тож ви можете бути в дорозі в будь-яку мить. Силіконовий компаунд має відмінне зчеплення. Він залишається м'яким і не ковзає на мокрій дорозі і не твердішає при мінусовій температурі.

     

     З цим новим компаундом ми відкриваємо нові горизонти в питаннях безпеки катання, — підсумовує Рене Маркс, менеджер з реалізації покришок для туризму.
Новому антипрокольному захисту теж є що запропонувати. Щоб забезпечити надійний захист і залишити відмінний накат, Schwalbe розробила інноваційну антипрокольну систему, яка складається з двох компонентів — так званий DualGuard. Прокладений всередині каркасу допоміжний шар матерії і шар гуми товщиною 2,5 мм створюють надійну антипрокольну комбінацію.

     Хоч на дьортовому треці в парку при температурі нижче нуля або коли дощить, ці шини завжди забезпечать впевненість на шляху. Marathon GT 365 для велосипеда — це те ж саме, що M+S-шина (бруд+сніг) для автомобіля, — підсумовує Рене Маркс. Є тільки одне обмеження: хоча Marathon GT 365 — покришка для чотирьох сезонів, коли ви виїжджаєте на лід, GT 365 має поступитися місцем шипованій гумі Marathon.