Marathon GT — новинка сезону 2017 року. Модель, що розроблена для сучасного транспорту. Marathon GT прогресує разом з містом та велосипедистами, які рухаються його вулицями.Велосипедний бум продовжує набирати обертів. Все більше людей обирають велосипед як повноцінний транспортувальний засіб. Вони хочуть швидкої та сучасної покришки, яка стрімко, без проблем та проколів дожене їх з одного місця в інше. Нова покришка Marathon GT втілює всі ці потреби. Маючи динамічний малюнок протектору та виражений кришталеподібний мікро-профіль поверхні, вона котиться легко та безпечно, а також підкреслює стиль міського велосипеда або фітнес-байка.


Нове тріо Marathon.

Schwalbe поставила Marathon GT прямо посередині між класичним Marathon та Marathon Plus. Всі три моделі складаються з надзвичайно витривалого компаунду, а їхні боковини здатні пережити випробування часом. Різниця криється у рівні антипрокольного захисту, вазі, опору коченню та ціні. Підбирайте покришки згідно з вашими потребами.

Типовий користувач Marathon Plus вимагає максимального захисту від проколів — немає значення чи їздить він на роботу, катається у вихідний день або збирається у тривалу подорож. Такий велосипедист вимагає максимальної надійності та не бажає зайвий раз копирсатися з покришками — тільки підкачувати колеса час від часу. Та йому справді нема про що турбуватися, адже проколи для нього перестануть бути проблемою. Завдяки запатентованому захисту SmartGuard завтовшки 5 мм, Marathon Plus забезпечує найкращий рівень захисту, якого взагалі можна досягнути на велосипедних покришках. Не зважаючи на товщину своєї броні, ця покришка котить краще, ніж інші шини з таким кремезним захисним шаром.


Класичний Marathon пропонує переконливу якість за помірну ціну. Тим, хто давно їздить на шинах Marathon, добре відома їхня універсальність, довговічність, антипрокольні властивості та легкість, з якою вони котяться. Триміліметровий захист від проколів під назвою GreenGuard — це ідеальне рішення для щоденного використання.

Marathon GT — зв'язуюча ланка у модельному ряді Marathon у тому, що стосується характеристик та ціни. Для того, щоб досягти надійного захисту та не втратити легкість кочення, Schwalbe розробила інноваційну подвійну антипрокольну систему під назвою DualGuard. Шар тканини всередині каркасу та 2,5-міліметровий шар каучука забезпечують потужний та добре збалансований захист від проколів."Моделлю Marathon GT ми відповіли на вимоги велосипедистів стосовно золотої середини між вагою, захистом та ціною, адже багато велосипедистів хочуть саме такої покришки", — каже Рене Маркс про новинку модельного ряду.