Schwalbe Racing Ralph Evolution.

Racing Ralph створений для швидкості, а безкамерна версія з захистом Double Defense додає впевненості тому, кому її не вистачає. Безкамерний монтаж проходить легко, як ніколи. Покришка не покривається плямами через протікання герметику дрібної фракції.

Ми протестували версію Evo в 26 дюймовому форматі. Кажіть, що хочете, але діаметр 26 дюймів ще нікуди не зник. Покришка має неймовірний накат. Хоча висота протектору доволі низька, поведінка в швидких поворотах передбачувана на будь-яких типах поверхонь. Впевнене проходження поворотів можливо завдяки м'якому компаунду та круглому профілю покришки. Проте, у медалі є й зворотня сторона: м'яка гума швидко зношується та через стирання високих бічних ґрунтозачепів, а також через їхню деформацію, що відносно легко викликати закладаючи крутий кут, декілька разів траплялося.

Завдяки м'якому компаунду, Racing Ralph добре тримаэться в більшості стандартних ситуацій, але швидкий знос відносить цю гуму до суто гоночної категорії. Для покришки 26 розміру шириною 2,1 дюйми, що має антипрокольний шар та захищені боковини LiteSkin, вага 540 грамів — це непогано.