ПОКРИШКИ EDDY CURRENT – РЕВОЛЮЦІЯ СЕРЕД ЕЛЕКТРИЧНИХ МТБ ВЕЛОСИПЕДІВ


Eddy Current - це перша гума від Schwalbe, яка спеціально розроблена для електромаунтінбайків - фрірайд, ендуро чи гравіті. Передня покришка 29х2,4”, задня 27,5х2,8” - ідеальне поєднання для електровелосипедів. Два розміри шин об'єднують свої властивості, які є частиною загальної логічної концепції. У порівнянні з моделлю Magic Mary, наприклад, ці шини мають блоки, збільшені на 20%. Це збільшить контроль над велосипедом, покращить зчеплення та повисить зносостійкості покришки.

Компаунд Addix Soft


Суміш гуми та протектора працюють у досконалій синергії. У той час, як чудове зчеплення та оптимальні амортизаційні властивості бічних блоків забезпечують легке керування покришкою, центральний компаунд дозволяє шині мати плавний накат та  високу міцність, незважаючи на високий крутний момент.

Каркас Super Gravity


П'ять шарів тканини під протектором та чотири на боковій стінці покришки забезпечують надійний захист від проколів. Ви можете покладатися на захист на всі 100% навіть, на екстремальних швидкісних спусках.

ПЕРЕДНЯ ПОКРИШКА


Передня шина Eddy Current Front має діаметр 29”. Завдяки такому розміру вона забезпечує контрольоване проходження поворотів і вражаючий накат, ніж покришки меншого діаметру. З протектором даного дизайну та агресивним малюнком Eddy Current забезпечує особливо комфортний контроль велосипеда.


ЗАДНЯ ПОКРИШКА

Задня шина Eddy Current Rear має діаметр 27,5”. Завдяки даному розміру вона глибоко “вгризається” в ґрунт під час гальмування, а також передає повну потужність двигуна на зчеплення під час прискорення. Широкий слід покришки у 2,8” та міцні центральні блоки протектора забезпечують необхідне тягове зусилля для будь-якого стилю їзди.