SCHWALBE GREEN COMPOUND


Німеччина відома усьому світові, як лідер з переробки відходів. Німці дуже ретельно з усією властивою їм педантичністю підходять до питань екології та охорони навколишнього середовища. Тому й не дивно, що саме німецький бренд Schwalbe першим втілив у виробництво своїх велосипедних шин новітній “зелений” компаунд для якого використовується відновлювана та вторинна сировина. Звідси, власне і назва - Green Compound.

Інженери Schwalbe вирішили, що такий екологічний вид, як велосипед просто має йти крок у крок разом із принципами вторинної переробки сировини. Циклічність присутня не тільки у велоспорті, але й у природі взагалі де все постійно оновлюється та перероджується. І тільки через відновлення та переробку продуктів діяльності цивілізації можливе нормальне життя людини на нашій планеті. Green Compound - це вже третій вагомий егологічний крок компанії, після ідеї вторинної переробки велосипедних камер та технології захисту від проколів GreenGuard, в якому теж використовувалась вторсировина.


ТРИ КРОКИ НАЗУСТРІЧ ПРИРОДІ


GreenGuard. Спеціальна смуга захисту від проколів у шинах серії Marathon 
на третину складається з вторинно перероблених латексних матеріалів.

Schlauch-Recycling. У Німеччині спеціалізовані веломагазини впроваджують 
систему повернення використаних велосипедних камер. Компанія Schwalbe 
безкоштовно приймає їх на утилізацію, для подальшої переробки і використання 
вторсировини у виробництві нових камер.

Green Compound. Гумова суміш, яка використовується для протектора шин 
Road Cruiser, виготовляється з відновлюваної та вторинно переробленої сировини.


Green Compound - це "зелена" екологічна гумова суміш, яка використовується для виробництва протектора покришок, відповідає високим стандартам якості з точки зору зчеплення з дорожнім покриттям, міцності та надійності. Сьогодні більша частина гумових виробів виготовляється із натурального каучука, який видобувають з соку каучукового дерева, це відновлюваний природний ресурс. Решта ж виготовляється з перероблених гумових матеріалів, таких як гумові рукавички чи ущільнювачі для дверей. Оскільки протектор являє собою основну частину композитної конструкції шини, ця частина покришки повністю придатна для вторинної переробки. Рене Маркс, менеджер з продукції Schwalbe, пояснює: "У залежності від типу, протектор складає від 70 до 80 відсотків від загальної маси гуми в шинах. І це дійсно значна кількість гуми, виробництво якої відтепер стане більш екологічним."

Які переваги ми отримуємо від використання вторинно перероблених матеріалів? "Таким чином ми споживаємо менше ресурсів, адже ефективна утилізація гумових матеріалів та використання відновлюваних ресурсів заощаджує як сировину, так і енергію при виробництві нових шин." Крім цього, Рене Маркс наголошує: "Для нашої нової суміші Green Compound ми більше не використовуємо сажу."

Втілення у життя своєї новітньої екологічної ідеї компанія Schwalbe вирішила розпочати з шин Road Cruiser. Цей бестселер протягом вже майже двох десятиліть сприймається із великим ентузіазмом, як спеціалістами роздрібної торгівлі, так і споживачами. Таким чином виробник шин демонструє, що Green Compound - це не просто випробування новинки, а радше широкомасштабний розвиток, який не зупиниться на моделі Road Cruiser.


НОВИЙ ПРОТЕКТОР, НОВІ РОЗМІРИ ТА МАЙЖЕ 40 ВЕРСІЙ ПОКРИШОК ROAD CRUISER

 

Оновлена шина Road Cruiser, вже знайома своєю зеленою етикеткою, отримала найсучасніший динамічний протектор, з яскраво вираженою центральною частиною та боковими зонами підвищеного зчеплення.

Додано ще дві нові версії широко поширених розмірів 27.5”: 37-584 та 44-584. Відтак, ця популярна повсякденна шина з оновленим протектором тепер доступна майже у 40 варіаціях для коліс від 12” до 28”. А такі нові стильні кольори як кавовий, коричневий та кремовий чудово пасуватимуть до сучасних та класичних міських велосипедів, а також до популярних нині шкіряних сидінь та аксесуарів. Хоча ці три кольорові версії не містять "зеленого” компаунду, Green Compound застосовується лише у шинах з чорним протектором.

А коли ж будуть доступні інші моделі з використанням Green Compound? "Поспішиш - людей насмішиш", - жартує Рене Маркс. "Наступним логічним кроком для нас стане використання Green Compound для інших типових шин серії Active Line. Не виключено, що наступне покоління Green Compound буде придатним і для топових моделей Schwalbe. Ми знаходимося лише на початку злету нашої нової технології, тож розвиток неодмінно триватиме."


GREEN COMPOUND - ПЕРЕМОЖЕЦЬ GREEN AWARD НА ВИСТАВЦІ EUROBIKE


Серед критеріїв оцінок номінантів на нагороди Eurobike Award судді враховували не тільки новаторство технічного розвитку та дизайн велосипедів, а й екологічність велосипедної продукції. Нові шини з Green Compound настільки вразили членів жюрі, що вони вирішили нагородити компанію Schwalbe спеціальною “зеленою” екологічною премією: "Своїм “зеленим” компаундом Schwalbe встановлює новий стандарт у використанні вторинно перероблених матеріалів. Це дуже важливий крок на шляху до екологічного виробництва. Продукція, яка використовуватиметься знову і знову тисячі разів, може вироблятися екологічно, з турботою про навколишнє середовище. Навіть використані гумові рукавички та дверні ущільнювачі тепер отримують нове життя у якості велосипедних шин."

Нові Road Cruiser з Green Compound вже з’явилися у продажу. Оглянути магазини в яких можна придбати покришки можна за наступним посиланням.