Тест-драйв зимових покришок Schwalbe Marathon Winter

Поки зима не відпускає нас велосипедистів на прогулянку навіть у березні, незважаючи на це календарний велосезон вже почався! Саме тому ми підготували для вас цікаву інформацію!

Якщо ви маєте велосипед і зима для вас –  це період станка та відпустка у «теплих» каїнах де можна ненадовго забути про зиму вдома? При це зиму ви любите і хотіли б тренуватись на вулиці, але сніг покрив землю і став слизьким та небезпечним для тонких покришок?

Виробник покришок Schwalbe має чудове рішення для зимового озброєння ваших велосипедів. Schwalbe Marathon Winter один з варіантів, з яким виробник обіцяє, що контроль над велосипедом можна буде зберегти навіть на найбільш слизьких поверхнях. І ми з радістю перевірили ці обіцянки виробника.

Schwalbe Marathon Winter.

Протектор покришки звісно грубіший та вищий, що допомагає зачепитися за сніг та кригу. На додаток у конструкцію протектора закладено металеві циліндри із виступом на поверхні. При цьому всередині покришка нічим не відрізняється від не шипованої.

Підбирайте тиск у покришках зважаючи на поверхню землі.

Нині із шипованими покришками все стандартно. Якщо ви їдете на трасу з дорогою без снігу та льоду, тоді ви можете сміливо накачати більш високий тиск, як зазвичай це робите для поїздок влітку. При цьому, якщо ви потрапите на кригу – шипи втримають стабільність велосипеда. Єдине що відрізнятиме покришки з шипами та без – це звук металевих шипів, які цокотітимуть по асфальту.

Якщо ж ви виїжджатимете на пересічну місцевість, то тиск варто зменшити, щоб збільшити поверхню зчеплення покришки з землею.

Перевірено на зчеплення на слизьких поверхнях.

Випробування почалися з подолання крутої гірки. Для початку це здається більш безпечним, аніж летіти з гірки. Подолання схилу з коефіцієнтом у 12 градусів видалося напрочуд легким. Не зважаючи на сніг та кригу, які траплялися на дорозі заднє колесо не буксувало.

Спуски на шипах.

Звісно спуск не буде таким як по теплому асфальту влітку. Втім велосипед цілком під контролем, це відчувається протягом спуску. І гальма працюють не в холосту, а справді зупиняють хід велосипеда.

Висновок.

Тепер не потрібно переходити на лижі чи інші зимові види спорту. Адже з такою гумою і  велосипед можна використовувати у зимовий період.

Якщо вам сподобався огляд і ви хочете спробувати зимові покришки доки ще зима на дворі тоді вам сюди. А якщо у вас залишилися запитання: чекаємо вас у зворотному зв’язку.

 

Ресурс.