TOUR, найбільший велосипедний журнал Європи провів тестування безкамерних покришок. Без сумніву результат тесту показав що: «Без сумнівів переможець тестування SCHWALBE PRO ONE, з оцінкою 1.4»

В чотирьох з п’яти категорій SCHWALBE PRO ONE отримує навіть 1.0. Враження тестерів від ізди: «Вражаюче відчуття безпеки та контролю. Дуже комфортне відчуття від їзди, хороший накат, гарний контроль навіть у екстремальних умовах».

Також у журналі зазначили, що тести виявили високий ріст якості безкамерних покришок, дякуючи новим компонентам та кращій комунікації між виробниками колес та покришок, користуватися ними стало легше. «DT Swiss та Schwalbe тісно співпрацюють у розробці своєї продукції. Покришка яка не боїться проколів – герметик який сам заклеює проколи, хіба можуть звичайні камери з цим змагатися? Schwalbe PRO ONE встановлюється без спеціального інструменту, важить приблизно 290 грамів, включаючи 40 мл. герметику, в той час як фолдінгова покришка від Continental з камерою важить 320 грамів»