Нам видалась можливість протестувати покришку по всім видам трейлів, які тільки може витримати велосипед: швидкісні спуски по укатаному ґрунту, де стирчить каміння, пухкі стежки з корінням, довгі стрибки та контрнахили. На шляху часто було видно сліди від напівслікових покришок. Цей тип гуми створений для швидкості. Бокові ґрунтозачепи в них є лише для того, щоб не ковзати на поворотах.

Покришка представлена відразу в трьох форматах (для 26 колес, 650b (27+) та найнера (29)). Гума в 2,35 дюйми завширшки пропонується з захисним шаром SnakeSkin, або з більш міцним Super Gravity, який розроблений саме для професійного використання. Ми випробували версію SnakeSkin. Вага її склала 743 грами, а ціна коливається між $91 та $98 в залежності від діаметру.

Центральна доріжка протектору має дрібні квадратні шипи, розташовані в шаховому порядку. Бокові ґрунтозачепи розташовані в один ряд та мають втричі більший розмір, для зчеплення при входженні в контрнахил. Покришка розміром 2,35 дюйми при встановленні на обід з внутрішньою шириною 30 мм виявляється трохи ширшою, ніж заявлено виробником. Шар SnakeSkin не покривається пляамами від герметику, при монтажі покришку легко посадити на місце за допомогою звичайного підлогового насосу.

В теорії, мені подобається ідея закладена в напівслік: низька центральна доріжка позитивно впливає на накат, вона швидка і чіпка в той самий час. Кремезні бокові ґрунтозачепи дозволяють проходити повороти на високій швидкості. Але через дрібнесенький малюнок на центральній доріжці страждає ефективність гальмування на сипучій та слизькій поверхні. Я б збрехав, не сказавши, що на Rock Razor можна зловити декілька моментів на кшталт Токійського Дрифту, оскільки заднє колесо порівняно легко зривається з траєкторії в слизькому повороті. Їздити боком буває весело, але ефективність від цього нижча.

Rock Razor важить на 50 грамів менше за моделі конкурентів такого ж класу, а завдяки захисному шару SnakeSkin ви отримаєте перевагу на маршрутах з колючками, склом та гострим камінням. Компаунд PaceStar доволі довговічний у такому роді використання.

Не зважаючи на мінімалістичний малюнок протектору та низьку вагу, Rock Razor добре тримає траєкторію в повороті. Втім, якщо ви плануєте катати по пухкій поверхні, кращим вибором стане щось зле. Nobby Nic, наприклад. Якщо ваші маршрути складаються переважно з ґрунтобанів, на яких важливо, щоб покришка не з'їдала швидкість, Rock Razor — саме те, що вам потрібно.

 

Source.