Покришку Schwalbe CX Comp розробили для циклокросових тренувань та повсякденного катання. Вона пройшла вже не першу свою реінкарнацію та добре знайома завдяки гібридним велосипедам, які в Україні дуже популярні.

CX Comp покриває потреби користувачів з обмеженим бюджетом, тому в каталозі немає фолдингової (складаної) версії. За тієї самої причини малюнок протектору являє середнє арифметичне між потребою впевнено вести траєкторію по ґрунті та не втрачати накат на твердому покритті. Протектор CX Comp — це універсал на всі випадки життя. Він краще підходить для ґрунтів, ніж напівсліки Hurricane та Sammy Slick, але в той же час і не такий злий, як CX Pro, чиї височенні блоки чіпляються за пухку землю, як щелепи хижака в свою здобич.CX Comp оптимально підходить, коли немає можливості або необхідності перевзуватись у вузькоспеціалізовану гуму для особливих випадків. На цих покришках можна їздити протягом всього року.

Всі циклокросові ікси в розмірах від 20 до 28 дюймів за виключенням 700с/30с мають по дві версії, які відрізняються наявністю або відсутністю світловідбиваючої стрічки на боковині. 20- та 24-дюймові покришки матимуть ширину 1,75", 26-дюймові — 2.0", а для формату 700с на вибір надається три розміри: 30, 35 та 38 мм.Протектор покришки розділено на трапецевидні блоки, складені з п'яти поперечних ребер, які збільшуються в розмірі від основи трапеції до її вершини. Проміжки між ребрами залишено постійної ширини, залишаючи достатньо простору для виведення вологи з-під плями контакту. На сінглтреках чудо-протектор забезпечує надійне зчеплення з поверхнею. Така переривчаста доріжка не котить по асфальту настільки добре, як Schwalbe Hurricane, але, скажімо на вогкому глинистому ґрунті або на траві у вас буде велика перевага над напівсліками, які не можуть ефективно передати обертальний момент через втрату зчеплення.

В розрізі CX Comp має форму правильного півкола, як шосейна покришка. Бічні ґрунтозачепи навмисно зроблені невисокими, аби не підгиналися при агресивному атакуванні контрсхилів. Це трохи подовжує строк експлуатації, який, враховуючи частий ком'ютинг розбитим асфальтом, налічує до 4000 км, перш ніж покришка покаже ознаки втоми.Завдяки базовому компаунду SBC Schwalbe утримує дуже низьку ціну на CX Comp. Відсутність складних технологічних рішень не заважає їй бути лідером продажів серед власників гібридних велосипедів. Німецьким інженерам вдалося знайти оптимальний баланс між ціною та переконливими характеристиками, тому навіть якщо ви не ганяєте циклокрос цілий рік, немає сумніву, що ви знайдете правильне застосування цій гумі у її природному середовищі поза шляхами.