Переваги безкамерної гуми були очевидні для туристів з самого початку існування цієї технології, але за іронією долі вона довго не знаходила фізичного втілення. Мабуть це тому, що туристичні покришки надійні, а люди схильні вибирати те, що не створює перешкод.

На Marathon туристи проїжджають навколосвітні подорожі. Товстий шар гуми на центральній доріжці зношується довго, антипрокольний шар не дає зупинити рух далеко від цивілізації, та й в підсумку шлях у 19000 кілометрів під колесами на одному комплекті гуми не виглядає казково.

Технології не стоять на місці і якщо є простір для покращення, його потрібно заповнити. Так, у 2014 році Schwalbe випустила чергову версію свого бестселера — Marathon Almotion з шаром Microskin. Безкамерка легше котить, що однозначно оцінять прихильники далекобійного туризму. Цей шар також забезпечує надійніший захист боковин від порізів та гнучкі можливості накачати покришку до такого тиску, на якому ви б давно отримали зміїний укус і навпаки: небачений комфорт при високому тиску в колесах.

І хоча інші версії Marathon не пасли задніх за бронебійністю (5 рівень захисту з 7 на базовій моделі — це не жарти!), безкамерний Almotion робить скачок на якісно новий рівень. З герметиком всередині можна навіть не помітити, що в покришці застряг зайвий предмет.

Дорожній малюнок протектору розроблявся для пересування в дощ. Центральна доріжка розділена тоненькими канавками для відведення води з-під плями контакту. Шість рядів невисоких ґрунтозачепів по боках відмінно тримають в поворотах. Проходження гірських серпантинів зверху вниз навіть при обережній їзді змушує використовувати доволі велику площу поверхні, що особливо помітно в суху погоду по суцільній чорній плямі. В мокру погоду в таких умовах допоможуть не послизнутися шість поздовжніх канавок. За зчеплення з поверхнею відповідає м'який компаунд OneStar, який використовують на шосейній покришці One.

Marathon Almotion нараховує 5 розмірів: 28х1.50 (700х38С), 28х2.00, 28х2.15, 27.5х2.00 (650B) та 26х2.15. Боковини мають світловідбиваючу стрічку для вашої безпеки у сутінках.

Покришка сертифікована для використання на електричних велосипедах з мотором, який за законодавством ЄС перестає допомагати райдеру на швидкості вище 25 км/год.