Новинка у сім'ї компаундів Schwalbe: Green Compound для дорожних велосипедів. Каучук для протектору з переробленої сировини.

Вперше у своїй історії Schwalbe пропонує новий технологічний підхід з використання переробленої та використаної сировини для підготовки компаундів. Новий під назвою Green забезпечує довговічність не на шкоду зчепленню.
Велосипедна гума виробляється з низки різних матеріалів. У свою чергу, її протектор виготовлено виключно з каучука, об'єм якого у складі сягає від 70 до 80 відсотків всього об'єму сировини, який використовується у процесі виробництва одного екземпляру. Тому ідея використання поновлюваних матеріалів виглядає, як ніколи чудово.


 

Переваги компаунду Green.

Гума виготовляється з натурального латексного соку, видобутого з каучукових дерев та перероблених індустріальних відходів, таких як рукавиці та ущільнювачі дверцят. На додаток до економії сировини, цей підхід також економить електричну енергію у процесі виробництва. Компаунд Green, до речі, не містить технічного вуглецю. Загалом, це суттєвий прорив у прагненні захистити навколишнє середовище від шкідливої діяльності людини.


Перша покришка з компаунду Green.


Першою покришкою, виготовленою з новітнього компаунду стане дорожний бестселлер Road Cruiser у виключно чорному виконанні. Ця покришка відома вже як два десятиріччя й тримає високий попит у клієнтів по сьогоднішній день. Все це говорить про те, що компаунд Green не є ексклюзивним продуктом для якоїсь лімітованої серії, а цілковито продуманий та спланований стратегічний хід. Процес розробки ще далекий від завершення, та в майбутньому, сподіваємось, стане можливим виробляти також й топові покришки з нового компаунду. Наступним логічним ходом стане перехід всього класу шин Schwalbe Active Line на компаунд Green.