Шосейна покришка Schwalbe One, яка прийшла на заміну Ultremo декілька років тому, була доступна у варіантах з білими полосами, червоними, сірими, синіми, та повністю чорна, а тепер до палітри кольорів додається ексклюзивна версія з гумовими бортами шкіряного тону. Таке виконання завжди було популярним у власників ретро-велосипедів, але останнього часу багато професіональних команд і любителів вибрали ретро-дизайн, щоб додати пікантних ноток до зовнішнього вигляду сучасного шосера з його товстими трубами й глибокими аеродинамічними ободами.
 
 
Австралійський дистриб'ютор Schwalbe Гай МакКосленд з компанії Bike Box зробив ексклюзивне замовлення у відомого німецького виробника покришок. Модель One з бортами шкіряного кольору має антипрокольний шар V-guard, який забезпечує високий рівень захисту (п'ятий з семи по шкалі Schwalbe) і втім може похизуватись низьким опором коченню. Чорна та кольорові покришки One постачаються у версіях 23, 25 та 28 мм, але ретро-версія One доступна тільки у 25 мм виконанні. Враховуючи тенденцію в професійному пелотоні з міграції до товстішої гуми на колесах з широким (17 і навіть 19 мм) ободом, навряд чи хтось буде сумувати за тонкими 23 мм покришками.
 
 
Ви також можете вибирати між підготовленою до безкамерного використання клінчерною версією та однотрубкою.
 
Прямо зараз, коли в сезоні 2017 року проходить перша професійна шосейна гонка Tour Down Under, відвідувачі можуть купити цю покришку в спортивному селищі на площі Вікторія в місті Аделаїда. Поки що покришка є ексклюзивом для зеленого континенту, але ми сподіваємось, що великий попит на неї зробить можливим росповсюдження в країнах Європи та США.