Новітній компаунд ADDIX

Що таке ADDIX

Це новий компаунд для всіх гірських шин серії EVOLUTION. Markus Hachmeyer - керівник конструкторського бюро розповідає: «Це – великий крок вперед. Ніколи до цього ми не робили такого грандіозного прориву в створенні компаундів. Для нас не залишилось ніяких вже таємниць ні в формулах компаунда, ні в їх виробництві. Створивши компаунд ADDIX, ми вийшли на рубіж, який раніше нам був недоступний. Покришки  з компаундом ADDIX мають значно більший строк експлуатації. А це найголовніше».

Оновлене сімейство покришок складається з чотирьох компаундів: Speed, Speedgrip, Soft та Ultra Soft.

Speed (червоний колір) замінює кантрійний PaceStar, покращуючи показники накату на 10%, амортизацію на 5%, зчеплення з поверхнею на 15% та довговічність покришки на 25%.

 

Speedgrip (блакитний колір) також замінює PaceStar, проте на відміну від червоного Speed, покриває значно більший діапазон використань і підійде для трейлів та олл-маунтін. В порівнянні з PaceStar амортизація покращилася на 15%, на 35% покращено зчеплення, та на неймовірні 62% подовжено експлуатаційний строк експлуатації. Лише у показнику накату — Speedgrip втрачає 6%.

Soft (помаранчевий) стане мостом для багатьох дисциплін від трейлів до ДХ. Накат в порівнянні з TrailStar збільшилася на 20%, амортизаційні властивості — на 4%, зчеплення зміцніло на 12% й строк експлуатації збільшився майже вполовину — на 49%.

Ultra Soft (фіолетовий) замінює даунхільний компаунд VertStar, відомий за свою м'якість та вражаючу "зубатість". Поліпшено накат на 10%, компаунд пом'якшився на 5%, а зчеплення на 6% покращено. Довговічність збільшено на 12%.