Електричні велосипеди

Чи потрібні спеціальні покришки для електричних велосипедів?

Законом не передбачено вимог до покришок для стандартних е-велосипедів з допомогою педалюванню до 25 км/год. Але навантаження та середні швидкості цих велосипедів також більші, ніж у звичайних байків. Таким чином, ми рекомендуємо тільки спеціалізовані шини з позначкою "E-Bike Ready 25". Перш за все, це шини серій Marathon та Energizer, а також комфортні покришки Big Apple та Big Ben.Про що слід пам'ятати, користуючись швидкісним е-велосипедом?

Для швидкісних е-велосипедів необхідно отримати спеціальний дозвіл на покришки. Шини з позначкою авторизації ECE-R75 легальні по всій території ЄС і вони є найпростішим рішенням у цьому питанні. Всі наші покришки Energizer мають позначку відповідності та сертифіковані для використання на електровелосипедах, що допомагають вершнику на швикдоксті до 50 км/год.На деяких шинах Marathon є позначка відповідності ECE-R75. У чому різниця між моделями Energizer та Marathon?

Компаунд гуми: покришки Marathon відомі завдяки своїй довготривалості. На шинах Energizer можна досягти приблизно такого ж пробігу, але у них м'якіший компаунд, що забезпечує краще зчеплення та безпеку під час проходження поворотів на високій швидкості.