Зимові покришки

Чому Schwalbe пропонує зимові шини тільки у шипованому виконанні?

Дуже просто: тому що Schwalbe вважає, що тільки шиповані шини безпечні на льоду та на снігу.

Звичайно, було б чудово мати можливість їздити, не слухаючи шум металевих шипів. Наприклад, на автомобілях покришки з сіткою та чіпким компаундом є чудовим рішенням. Однак, на велосипеді ситуація інша. У вас в розпорядженні тільки два колеса, та як тільки одне з них починає втрачати зчеплення, ви падаєте обличчям на землю.

Наша модельна лінійка включає в себе достатньо покришок з грубим каркасом, що підходять для мокрих доріг та холоду, а також для брудних лісових сінглтреків та щільного снігу. Незалежно від того, яку покришку ви обираєте, це чудовий вибір, будь це Smart Samабо Marathon Mondial. Однак, якщо ви хочете безпечно пересуватися по зледенілих дорогах, слід завжди обирати шиповані шини.

Часті запитання про шиповані покришки:

Чи можна на шиповках їздити звичайними дорогами? Без проблем. Втім, якщо снігу мало та дорогі свободні від трафіку, шум від шипів починає швидко набридати.

І на них не ковзаєш? Ні. Шипи міцно вгризаються у асфальт. Навіть швидкісні повороти не є проблемою.

Чи легальне використання шипованих покришок? На велосипеді — ніяких проблем. В деяких країнах шипи заборонені тільки на автомобілях, оскільки вони пошкоджують дорожню поверхню. Однак, швидкісні покришки для електровелосипедів розглядаються як автомобільні.

Чи необхідно розношувати покришки? Щоб переконатися у надійному утриманні шипів, покришки слід прогнати асфальтом на дистанції 40 км. Уникайте потужного прискорення та гальмування у цей період.

Як довго живуть шипи? Серцевина шипів Schwalbe зроблена з карбіду вольфраму. На шипах з цього матеріалу можна проїхати декілька тисяч кілометрів. При проходженні поворотів шипи заточуються та глибже вгризаються у поверхню.

Декілька шипів випало. Чи можна їх замінити? Так, Schwalbe пропонує окремі набори шиповок, які можна замовити у вашого дилера.

Де знаходиться ліміт використання покришок з шипами? У глибокому снігу ніякі шипи вам не допоможуть.

Там, де я живу, сніг буває рідко. Як я можу використати шиповані покришки? Встановіть їх на другий велосипед. Вранці ви зможете вирішити на якому велосипеді поїдете відповідно погоді за вікном. Це чудове відчуття повного контролю над керуванням на дорозі, що обледеніла, коли навіть автомобілі рухаються дуже повільно.